Government of Saskatchewan
Saturday, December 16, 2017
Publications Centre
Publications Centre
MY Account | View Cart





OC 340/2013 - Wascana Centre Authority Membership Changes (Minister Responsible for the Provincial Capital Commission)
Description:

Title: Wascana Centre Authority Membership Changes

Minister: Minister Responsible for the Provincial Capital Commission

Summary: Further to Your Honour’s Order 654/2012, dated December 5, 2012, orders the following changes to the Wascana Centre Authority:

Person Address Term
Reappoint
Rod Sieffert Regina June 30, 2015
Wayne Clifton Regina June 30, 2015
Ron Dedman Regina June 30, 2015
Alan Nicholson Regina June 30, 2015
Confirm
Bill Hutchinson, MLA Regina May 25, 2014
Rod Sieffert Regina June 30, 2015
Wayne Clifton Regina June 30, 2015
Ron Dedman Regina June 30, 2015
Alan Nicholson Regina June 30, 2015

See: The Wascana Centre Act, section 4





Related Products

These publications are related to the currently selected product as determined by the agency cataloguing the document:


May We Suggest...

The following are some but certainly not all products related to the currently displayed product: